Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30
Relacja z wycieczki uczniów na mecz Legii Warszawa
21/10/2018

‘’Nie poddawaj się ukochana ma…….” Mecz Legia Warszawa już za nami. Dziękujemy serdecznie nowodworskim kibicom Legii Warszawa, którzy zafundowali nam mnóstwo emocji tego wieczoru.

Na samym początku zostaliśmy oficjalnie i miło powitani przez kibiców Legii Warszawa. Od razu w pierwszej minucie meczu gospodarze strzelili  pierwszą bramkę, chwilę później drugą, więc do pierwszej połowy Legia Warszawa prowadziła 2:0. Po przerwie sytuacja na boisku się odmieniła kiedy Wisła Kraków strzeliła 3 bramki doprowadzając tym samym do wyniku 3:2 dla Wisły. Dosłownie w ostatniej chwili przed zakończeniem meczu Legia Warszawa zdołała zremisować. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Mecz był rekordowy jeśli chodzi liczbę kibiców. W meczu wzięło udział 26 700 kibiców Legii Warszawa z czego jedynie 5% byli to kibice Wisły Kraków. Z Powiatu Nowodworskiego przybyło na to spotkanie aż  926 osób. Wszyscy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć  na żywo ogromny stadion, fascynujący mecz oraz prawdziwie kibicować  drużynie Legii.