SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Wieczór Kinowy w świetlicy
30/01/2018

W piątkowe popołudnie przed feriami, 12.01. odbył się Wieczór Kinowy dla starszych uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej (kl. II i III). Dzieci, poprzez głosowanie, wybrały samodzielnie film, który został wyświetlony. Wybór padł na „Emotki”- które bezkonkurencyjnie wygrały z dwiema pozostałymi propozycjami.

W spotkaniu wzięło udział ponad osiemdziesięcioro dzieci, o których bezpieczeństwo i dobrą zabawę troszczyły się nauczycielki ze świetlicy. Dzieci przybyły na seans doskonale wyposażone – w śpiwory, pluszaki no i oczywiście całe mnóstwo słodyczy i przekąsek. Nastroje wszystkim dopisywały i choć miał to być „Wieczór kinowy” nie zabrakło dobrej zabawy a nawet tańców J Sądząc po minach i zachowaniu naszych podopiecznych (a także rodziców), wieczór można zaliczyć do bardzo udanych.

W ten oto sposób z dobrymi humorami wkroczyliśmy w ferie zimowe, po ciężkiej pracy w I semestrze Roku Szkolnego 2017/18. Ze względu na duże zainteresowanie takimi wydarzeniami ze strony dzieci świetlicowych, już planujemy kolejne atrakcje o charakterze integracyjnym.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!