SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Nowe gry planszowe w bibliotece i świetlicy
22/11/2017

Planszówki Gry są bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Gracz odczuwa przyjemność zabawy, ale także dreszczyk emocji płynący z rywalizacji oraz poczucie satysfakcji w miarę zwiększania się jego umiejętności w danej grze. Obecnie większość dzieci nie może się oderwać od gier komputerowych, które nie zawsze są właściwe dla ich wieku: pełne brutalnych i wulgarnych scen, umożliwiające kontakty on-line z nieznanymi osobami. Coraz więcej dorosłych dostrzega zagrożenia płynące z wirtualnej zabawy i powraca do gier planszowych, które są bezpieczniejsze i bardziej przyczyniają się do rozwoju możliwości intelektualnych ich pociech.

Takie założenia przyświecają także Stowarzyszeniu Przyjaciół Piątki w trakcie realizacji projektu „Baw się realnie – nie wirtualnie”. W ramach tego zadania Stowarzyszenie zaopatrzyło szkolną bibliotekę i świetlicę w atrakcyjne, dopasowane do poziomu wiekowego dzieci, gry planszowe o różnorodnej tematyce i poziomach trudności – każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Mikołajkowym Turnieju Gier Planszowych, organizowanym w bibliotece i świetlicy szkolnej. Szczegółowe informacje znajdą się na plakatach stronie www szkoły i profilu FB Stowarzyszenia.

Mikołajkowy Turniej Gier Planszowych w bibliotece.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!