SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Warsztaty wielkanocne w klasie 3h
26/03/2018

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych, a najlepiej kiedy robią to razem z Rodzicami. 21 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne, na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi z klasy 3h.Warsztaty przygotowała i prowadziła p. Emilia Szumańska.
Celem tego spotkania było tworzenie okazji do poznawania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, zacieśnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i ich najbliższymi.
Dzieci wspólnie z Rodzicami wykonały zajączki wielkanocne ze… skarpetek. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze a rodzinne spotkanie było niezwykle radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Świetnie się bawiliśmy ale była to także doskonała okazja do rozmowy. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy razem ze swoimi pociechami wzięli udział w zajęciach i życzymy zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

E. Szumańska

 Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!