SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Wielki sukces SP5 w ogólnopolskim projekcie
23/09/2018

W roku szkolnym 2017/2018  nasza szkoła brała udział w VIII edycji projektu edukacyjnego 'Zdrowo jem, więcej wiem', odbywającej się  pod honorowym patronatem żony Prezydenta RP, pani Agaty Kornhauser - Dudy. Działania w ramach projektu koncentrowały się wokół edukacji prozdrowotnej, która  jest niezwykle istotna, bo jak pokazują statystyki i raport NIK- u z 2017 roku: odsetek dzieci z nieprawidłową masą ciała ( otyłością, nadwagą i niedowagą) osiąga już ponad 22%

Piątkę reprezentował  zespół 'Zdrowisie z klasy 3', który pod opieką pani Pauliny Włodarczyk rywalizował w kategorii 'Klasy I - III'.

Z radością informujemy, że uczniowie Piątki zajęli I. miejsce w etapie 'Jesień', a sukces jest tym większy, że w projekcie wzięło udział ponad półtora tysiąca zespołów, składających się z ponad 30 tysięcy uczniów  i nauczycieli.  Nagrodzonych zostało zaledwie 32, w tym - nasze 'Zdrowisie'.

Gratulujemy wielkiego sukcesu zarówno uczniom, jak i p. Włodarczyk i cieszymy się, że nasi uczniowie wiedzą, jak dbać o swoje zdrowie.

 

Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!