SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Relacja z Warsztatów Bożonarodzeniowych
01/12/2017

W dniu 01 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla uczniów uczęszczających do świetlicy oraz ich rodzin. Zważywszy na zainteresowanie jakie wywołały, można śmiało rzec, iż była to pierwsza edycja Corocznych Warsztatów Bożonarodzeniowych. Pomysłodawczyniami i realizatorkami warsztatów były nauczycielki ze świetlicy szkolnej. Cała impreza sponsorowana była przez nasze niezawodne Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki, które bez wahania odpowiedziało na propozycję ze strony świetlicy i pokryło koszty realizacji warsztatów.

Miłym zaskoczeniem było dla nas bardzo duże zainteresowanie warsztatami ze strony naszych podopiecznych, którzy przybyli na to spotkanie wraz ze swymi rodzicami i rodzeństwem. W efekcie, towarzyszyło nam około dwustu osób!!! Mali artyści wraz z opiekunami mieli możliwość własnoręcznego wykonania różnorodnych ozdób świątecznych, począwszy od dekoracji z masy porcelanowej, przez papierowe aniołki, śnieżynki z patyczków kreatywnych aż po ozdobne bombki czy malowane plastry drewna. Pracy było bardzo dużo, ale jak wiadomo, gdzie są farby, brokat i cekiny – tam jest zabawa.

I tak w rodzinnej i radosnej atmosferze upłynęło nam to piątkowe popołudnie. Nasze zdolne pociechy wykazały się niebywałą kreatywnością, a rodzice – cierpliwością. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie i tak miłe, wspólne spędzenie tego czasu. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia, nad którymi na pewno popracujemy przy organizacji kolejnych tego typu spotkań.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!