SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
    /   Dzieje się!   /   Świetlicowy Excape Room
Świetlicowy Excape Room
29/04/2022

25 kwietnia w naszej świetlicy szkolnej odbyła się zabawa w formie escape room. Podczas niej, uczniowie podzieleni na trzy zespoły, mieli do wykonanie szereg zadań, których efektem było uzyskanie cyfr do szyfru.

Każda z drużyn wyposażona została w mapę, dzięki której mogła odnaleźć miejsce kolejnego wyznaczonego zadania oraz kolejność ich wykonania. Jednym z zadań było ułożenie obrazkowego sudoku, co okazało się nie być łatwym zadaniem. Drużyny musiały także wykazać się umiejętnościami matematycznymi, znajomością rodzajów instrumentów, sprawnym odczytywaniem godzin na zegarze, spostrzegawczością i umiejętnością czytania ze zrozumieniem.

Zadania, choć wymagające skupienia i doskonałej współpracy, bardzo spodobały się naszym dzielnym detektywom. Po odkodowaniu wszystkich ukrytych cyfr, udało nam się dostać do pancernego sejfu. W nagrodę czekały na wszystkich akcesoria do fotobudki, więc zajęcia zakończyły się wspólną sesją zdjęciową. Wszyscy bawili się świetnie i śmiało możemy wszystkim polecić tę formę zabawy.

Tekst i zdjęcia:
M. DudzińskaDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!