SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Letter to Santa - wyniki konkursu
07/01/2020

Grudzień to magiczny czas spełniających się marzeń o wymarzonych prezentach. Konkurs 'Letter to Santa' dla uczniów klas I-III na najpiękniejszy list do św. Mikołaja miał pomóc w spisaniu swoich wymarzonych prezentów. Co więcej, zadaniem uczestników było napisanie listu w języku angielskim co umożliwiło doskonalenie umiejętności pisania i rozszerzyło zasób słów uczniów.

Wszystkie listy uczniów są przepiękne a życzenia dotyczące prezentów wypływają prosto z ich serc. Panie Wioletta Chudzyńska, Karolina Nadrzycka i Małgorzata Nerć będące w komisji konkursowej miały trudne zadanie wyboru trzech wyróżniających się listów. Wszyscy autorzy listów zostali nagrodzeni słodkim prezentem oraz dyplomem a zwycięskimi listami wysłanymi do św. Mikołaja do Laponii okazały się prace autorstwa:  Emilii Miętek, Krzysztofa Milkowskiego oraz Igora Siwek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom a szczególne podziękowania kierujemy do Pani Mileny Kalinowskiej za pomoc w organizacji konkursu oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Organizatorzy:
Joanna Sielczak
Małgorzata KamińskaDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!