SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Kolonia w Murzasichlu - dzień 10.i 11.
23/07/2018

Na dziś zaplanowaliśmy kilkukodzinną zabawę w termach 'Gorący potok' w Szaflarach. Musieliśmy jednak zmodyfikować plany, gdyż większość atrakcji w Szaflarach znajduje sie na świeżym powietrzu, a pogoda raczej nie sprzyja zabawom na zewnątrz. Wybraliśmy więc termy  w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie nasi koloniści mieli okazję pobawić się przez kilka godzin.

Po powrocie do ośrodka  i zjedzeniu obiadu czekało nas spotkanie podsumujące naszą kolonię. Najpierw obejrzeliśmy wspólnie zdjęcia z każdego dnia naszego pobytu w Tatrach, co stało się okazją  do wspominania, co robiliśmy każdego dnia. Śmiechu było przy tym mnóstwo:)

Potem był czas podziękowań, wręczania dyplomów i  pamiątkowych prezentów,  a także nagród w konkursach.

A po kolacji należało się spakować i posprzątać pokoje. Szło to nieco opornie, bo nastrój pożegnań  opanował naszych kolonistów i skupili się oni głównie na zbieraniu pamiątkowych podpisów na piłkach i kolonijnych chustach oraz robieniu zdjęć. Bieganina po pokojach  i pożegnania trwały do późnego wieczora...Niektórzy po cichu znuli plany na szaleńczą zieloną noc, ale na szczęście wszystkich zmożył sen i noc - choć krótka - upłynęła spokojnie. A o 6:00 rozdzwoniły się budziki...Pora na powrót do domu.

Mimo trzech dni ulewnego deszczu udało nam się zrealizować cały program kolonii - dzieci zobaczyły mnóstwo nowych, ciekawych miejsc, poznały kulturę i zwyczaje Górali, a przy tym - miejmy nadzieję - świetnie się bawiły. Niewątpliwie dopisywały im humory, atmosfera była świetna, a uczestnicy kolonii tworzyli bardzo zgraną, sympatyczną grupę.



Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!