SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
    /   Dzieje się!   /   Pokaz mody eko
Pokaz mody eko
07/06/2018

7 czerwca w ramach szkolnych obchodów Dnia Dziecka odbył się pokaz mody  ekologicznej 'Jestem eko na co dzień i od święta'. Pomysłodawcami imprezy  i fundatorami nagród była Rada Rodziców SP5, natomiast nad przebiegiem przedsięwzięcia czuwały panie: Iwona Zając i Ewa Pierścieniak.

Tego dnia przedstawiciele każdej klasy prezentowali całej szkole zaprojektowane i wykonane przez siebie stroje, wykonane z materiałów z odzysku.  Okazało się, że uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy również pomagali w przygotowaniu strojów,  wykazali się wielką kreatywnoscią i pomysłowością. Stroje zachwycały dbałością o detale i pomysłowymi rozwiązaniami. Po raz kolejny okazało się również, że uczniowie Piątki mają poczucie humoru, dystans do siebie i potrafią sie wspólnie świetnie bawić.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.

Jury obradowało w składzie:

  • pani Agnieszka Chowaniec - przewodnicząca Rady Rodziców
  • panie: Anna Krajczyńska, Agnieszka Rabiej, Wioletta Chudzyńska - nauczycielki SP5 
  • Zuzanna Figarska z  7a - przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego

Nagrody główne: klasowe wyjście na pizzę ufundowane przez Radę Rodziców trafiło do klas: 3h, 3d, 7b, 7e.

Przyznano też  nagrody indywidualne dla najbardziej charyzmatycznych modeli, którzy rzucili publicznosć na kolana. Otrzymali oni karty podarunkowe do jednego z sieciowych  sklepów, oczywiscie ufundowane przez Radę Rodziców. W tej kategorii zwyciężyli: Marceli Wasilko z 7b i Amelia Duda z 6b.

Impreza przygotowana wspólnie przez nauczycieli i rodziców okazała się okazją do świetnej zabawy i pokazała wielki potencjał wszystkich uczestników. 

 Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!