SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
    /   Dzieje się!   /   Dzień Sportu 2018
Dzień Sportu 2018
28/09/2018

Tegoroczna „Sportowa Piątka” już za nami!

Zgodnie z tradycją, 28 września odbyło się Święto Szkoły. W tym roku nasze działania realizowaliśmy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Dobrej zabawie oraz sportowej rywalizacji sprzyjała nawet kapryśna w ostatnich dniach pogoda – było ciepło i słonecznie. Wszystkie zmagania sportowe odbyły się na obiektach Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oprócz konkurencji biegowych, w których wzięła udział reprezentacja uczniów oddziałów na wszystkich poziomach od I po VIII, odbyło się 14 konkurencji, które każda klasa zaliczała i zdobywała punkty do klasyfikacji ogólnej.

Podczas imprezy można było pomalować sobie buźkę lub zrobić tatuaż dłoni, a druhowie z OSP-RW przeprowadzali szkolenia z pierwszej pomocy. Przez cały czas zawodów dzieci mogły częstować się owocami lub wodą na stoisku zdrowia - w ciągu dnia dzieci zjadły 100 kg bananów, 50 kg jabłek, a wypiły 150 litrów wody. Świetną, dodatkową atrakcją dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulami oraz samochodziki.

Te wszystkie działania nie byłyby możliwe do realizacji, bez doskonałej współpracy dyrekcji, nauczycieli, rodziców, zaprzyjaźnionych stowarzyszeń: Rodzice z Klasą, Rozbiegamy Nowy Dwór, Ochotniczej Straży Pożarnej - Ratownictwo Wodne oraz gospodarza terenu, na którym odbyła się impreza.

To ogromne przedsięwzięcie było w całości finansowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki i współfinansowane przez Urząd Miasta w ramach projektu „Sportowa Piątka”.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy, a uczniom naszej szkoły gratulujemy sportowej rywalizacji fair-play.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!