SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Świetlicowe kolędowanie w ZOL Dom Rodzinny
20/12/2018

W czwartek 20 grudnia, uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wybrali się pod opieką nauczycieli- wychowawców, do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Dom Rodzinny na wspólne kolędowanie. Były to kolejne odwiedziny naszych podopiecznych w tym miejscu i oczekiwano nas z entuzjazmem.

Dzieci zaprezentowały słuchaczom wiele tradycyjnych kolęd, a także bardziej nowoczesnych utworów o tematyce świątecznej. Nasz amatorski chórek oraz występy odważnych solistek przypadły do gustu słuchaczom. Śpiew przy akompaniamencie gitary doceniony został bardzo radosnym aplauzem. Nie zabrakło też licznych wzruszeń zarówno ze strony gospodarzy jak i małych artystów. Na zakończenie spotkania wymieniliśmy się życzeniami świątecznymi i drobnymi, przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Po powrocie z wizyty, złożyliśmy też na ręce p. Dyrektora kartkę z życzeniami od podopiecznych Zakładu, wraz z załączonym opłatkiem. Kolędnicy na pokrzepienie sił po godzinnym muzykowaniu, obdarowani zostali słodkościami.

W wesołych,  świątecznych nastrojach i z poczuciem dzielenia się radością nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia, zachęcamy do podtrzymywania wspanialej tradycji wspólnego kolędowania.

 

Tekst: Magdalena Dudzińska

Foto: Monika GarbarczykDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!