SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
    /   Dzieje się!   /   Dzień Otwarty w SP5
Dzień Otwarty w SP5
26/03/2018

W czwartek 22 marca w SP5 odbył się Dzień Otwarty. Tego dnia zaprosiliśmy do szkoły  dzieci, które od września  rozpoczną naukę w klasach pierwszych i oddziałach przedszkolnych, by wraz z rodzicami odwiedziły Piątkę.

Była to okazja, aby spotkać się z nauczycielami klas młodszych, zwiedzić sale lekcyjne, szatnie  i szkolne korytarze, a także pobawić się na interaktywnym „Magicznym dywanie” czy  wypróbować atrakcyjne pomoce multimedialne dostępne w salach klas I – III oraz w szkolnej  świetlicy.

Rodzice mogli  zapoznać się z bogatą ofertą pomocy psychologiczno – pedagogicznej, oferowanej  w naszej szkole:  zobaczyć gabinety specjalistów, profesjonalne pomoce  do terapii integracji sensorycznej  czy logopedycznej.  Można było również  poznać  korzyści, jakie daje nauka w klasie integracyjnej i porozmawiać  z nauczycielami wiodącymi i wspomagającymi z oddziałów integracyjnych.

Na każdego małego gościa czekały drobne niespodzianki:  czekoladowy upominek oraz odblaskowa opaska z logo naszej szkoły, po szkole zaś oprowadzali  uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu: przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas oraz Samorządu Uczniowskiego.

Nasi mali goście świetnie się bawili i nie wyglądali na onieśmielonych. Wszystko wskazuje na to, że dobrze poczuli się w murach SP5.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!