SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
    /   Dzieje się!   /   Dzień Otwarty w SP5
Dzień Otwarty w SP5
26/03/2018

W czwartek 22 marca w SP5 odbył się Dzień Otwarty. Tego dnia zaprosiliśmy do szkoły  dzieci, które od września  rozpoczną naukę w klasach pierwszych i oddziałach przedszkolnych, by wraz z rodzicami odwiedziły Piątkę.

Była to okazja, aby spotkać się z nauczycielami klas młodszych, zwiedzić sale lekcyjne, szatnie  i szkolne korytarze, a także pobawić się na interaktywnym „Magicznym dywanie” czy  wypróbować atrakcyjne pomoce multimedialne dostępne w salach klas I – III oraz w szkolnej  świetlicy.

Rodzice mogli  zapoznać się z bogatą ofertą pomocy psychologiczno – pedagogicznej, oferowanej  w naszej szkole:  zobaczyć gabinety specjalistów, profesjonalne pomoce  do terapii integracji sensorycznej  czy logopedycznej.  Można było również  poznać  korzyści, jakie daje nauka w klasie integracyjnej i porozmawiać  z nauczycielami wiodącymi i wspomagającymi z oddziałów integracyjnych.

Na każdego małego gościa czekały drobne niespodzianki:  czekoladowy upominek oraz odblaskowa opaska z logo naszej szkoły, po szkole zaś oprowadzali  uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu: przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas oraz Samorządu Uczniowskiego.

Nasi mali goście świetnie się bawili i nie wyglądali na onieśmielonych. Wszystko wskazuje na to, że dobrze poczuli się w murach SP5.Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!