SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej
10/10/2019

W czwartek 10.10, w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zostało ono przygotowane przez dzieci z klas II- IV, pod nadzorem nauczycieli- wychowawców świetlicy.

Tym razem organizatorzy postanowili przedstawić fabułę „na wesoło”, dlatego też posypały się żarty o szkole i nauczycielach. Jak zwykle scenki aktorskie przeplatane były śpiewem przy akompaniamencie gitary. Publiczność świetnie bawiła się słysząc dźwięki znanych polskich piosenek, ze słowami zmienionymi na potrzeby Dnia Nauczyciela. Usłyszeliśmy między innymi przeróbki „Górą Ty”, „Sobie i Wam” a także hitu tegorocznych wakacji „Mama ostrzegała”. W roli solistów wystąpili: Oliwia Bartochowska, Lena Łaszuk oraz Adrian Baca. Oczywiście wspierał ich nasz niezastąpiony świetlicowy chórek.

Pomimo tremy i trudności z próbami, wszyscy mali artyści spisali się na medal i wykonali zadanie koncertowo. Już nie możemy się doczekać naszych kolejnych aktorskich wyzwań. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia.

Tekst: Magdalena Dudzińska
Zdjęcia: Ewa GościmskaDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!