SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Kolonia w Murzasichlu - dzień 7.
16/07/2018

Po śniadaniu  po raz kolejny wyruszyliśmy do Zakopanego.  Naszym celem był Aqua Park  przy ul. Jagiellońskiej.  Zanim poszliśmy szaleć  w kompleksie basenowym, wybraliśmy się na kręgielnię mieszczącą sie w tym samym budynku.  Koloniści  szybko i sprawnie podzielili się na grupy i zaczęli rozgrywki.  Niektórzy uczestnicy kolonii grali w kręgle po raz pierwszy, ale szło im wspaniale.  Każdemu strąceniu kręgli towarzyszyły  emocje i entuzjastyczne owacje.

Po krótkim odpoczynku udaliśmy się do  Aqua Parku, gdzie ekscytującą zabawę zapewnia 5 zjeżdżalni w tym dwie rurowe. Atrakcją jest tez niewątpliwie  Dzika Rzeka: płynąca w jej krętym korycie woda od czasu do czasu przyspiesza, do złudzenia przypominając tym samym naturalny nurt górskiego potoku.  Szaleństwom w wodzie nie było końca, do ośrodka wróciliśmy dopiero na obiad. Natomiast po poobiednim odpoczynku rozpoczęły się gorączkowe próby do pokazu 'Mam talent', który rozpoczął się o 17:00. W prezentacji talentów wokalnych i tanecznych wzięły udział  chętne dzieci, natomiast pozostali oklaskiwali ich występy. W przygotowania zaangażowali się  również ci, którzy nie występowali: dziewczyny robiły makijaże, fryzury, ktoś włączał muzykę, ktoś inny pomagał tworzyć układ choreograficzny. Dzieci tworzą naprawdę zgrany zespół, a pokazy udowodniły, że są wśród nas prawdziwe talenty!

Przed kolacją był jeszcze czas na  zakupy  w okolicznym sklepie, a o 20:00  nasi koloniści -  już w piżamkach  jak na grzeczne dzieci przystało- spotkali się na wieczorze filmowym. Kolejne półtorej godziny, opatuleni w kocyki, oglądali film  'CJ7', piękną i mądrą historię o  prawdziwym znaczeniu rodziny i o rzeczach, których nie można kupić. Fillm był i zabawny, i bardzo wzruszający. Projekcję co chwila przerywały wybuchy śmiechu, a większość dziewczyn płakała jeszcze długo po seansie...

 

 

 

 

 Dzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!