SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - relacja
07/11/2019

07 listopada 2019r reprezentacja chłopców z naszej szkoły wzięła udział w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Turniej ten istnieje już od 19 lat i jest to największy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym - firma Tymbark. Nasz zespół o nazwie - „Szczęśliwa Piątka” zajął dzisiaj I miejsce i okazał się najlepszy spośród wszystkich drużyn powiatu nowodworskiego.

Czekamy na kolejny etap turnieju, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2020 roku w Miętnem koło Garwolina. Na sukces zapracowali dzisiaj: Olivier Jastrzębski, Jakub Jaworski, Kacper Kaczorowski, Aleksander Omiotek, Michał Sazonowicz, Filip Stępień, Paweł Ulatowski, Ignacy Wasilko, Marek Wolański, Maksym Oszczyk, Filip Piekutowski, Igor Siek, Alan Tkaczyk, Aleksander Wysocki.

Tekst i zdjęcia:
Beata Sawicka
Bartłomiej NersDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!