SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Zajęcia rozwijające i wspierające dla klas I-III

Zajęcia rozwijające i wspierające dla klas I-III (rok szkolny 2018/2019)

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Koło matematyczne

II

III

Monika Jaczewska

Dorota Ziemnińska

 

czwartek

czwartek

9:35 – 10:35

9:35 – 10:35

23

29

Koło plastyczne

I-III

Iwona Zielińska

Renata Luty

 

wtorek

środa

13:50 – 15:25

12:45 – 14:35

s. plast.

s. plast.

„Odyseja Umysłu”
(projekt edukacyjny w formie międzynarodowego konkursu)

II

Wioletta Waluszko

środa

8:00 – 8:45

 

30

Koło polonistyczne

 

II

Joanna Sielczak

 

 

poniedziałek

14:40 – 15:25

17

Koła „Mały Odkrywca”

II

Joanna Sielczak

poniedziałek

13:50 -14:35

 

17

Zajęcia matematyczno - przyrodnicze

II

Iwona Ostapowicz

wtorek

15:30 – 16:15

 

3

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczno - techniczne

Id

Paulina Włodarczyk

wtorek

12:45 – 13:30

 

30

Nauka gry na gitarze

III

Ewelina Ligęza

poniedziałek

środa

8:55 – 9:40

10:45 – 11:30

14:40 – 15:15

3

Gimnastyka artystyczna i sportowa

II - III

Natalia Chojnacka

wtorek

czwartek

16:15 – 17:15

17:00 – 18:00

 

duża s.g.

mała s.g.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

I a

Dla  uczniów posiadających wskazania  w opinii  lub  orzeczeniu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Anna Piotrowska

 

wtorek

środa

9:50 – 10:35

11:40 – 12:25

32

czytelnia

I  b

Monika Jaczewska

czwartek

11:40 – 12:25

 

32

I c

Renata Luty

czwartek

12:45 – 13:30

 

32

I d

Paulina Włodarczyk

czwartek

11:40 – 12:25

 

1

II a

Iwona Zielińska

poniedziałek czwartek

8:55 – 9:40

9:50 -10:35

27

30

II a

Marta Szczawińska

 

 

środa

piątek

13:50 – 14:35

10:45 – 11:30

29

30

II e

Joanna Sielczak

czwartek

11:40 – 12:25

 

30

II d

Milena Ciurzyńska

Poniedziałek

środa

11:40 – 13:30

12:45 – 13:30

 

1

30

III

Ewa Pierścieniak

środa

czwartek

11:40 – 12:25

9:50 -10:35

29

19

 

III d

Ewa Wiśniewska

wtorek

środa

11:40 – 12:25

10:45 – 11:30

30

30

 

Zajęcia  korekcyjno - kompensacyjne

Dla  uczniów posiadających wskazania  w opinii  lub  orzeczeniu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Teresa Polanowska

Anna Traczyk

Karolina Tyszkiewicz

 

Według harmonogramu specjalisty

Inne zajęcia o charakterze rewalidacyjnym

Dorota Karwowska

Marta Szczawińska

Ewa Grabarczyk

Anna Traczyk

 

 

Według harmonogramu specjalisty

Gimnastyka kompensacyjno – korekcyjna

Natalia Chojnacka

Według harmonogramu specjalisty

Terapia ręki

Paulina Włodarczyk

Według harmonogramu specjalisty

Terapia psychologiczna

 

Agnieszka Szczerbińska

Według harmonogramu specjalisty

Terapia pedagogiczna

 

Katarzyna Nowicka

Według harmonogramu specjalisty

Terapia integracji sensorycznej

Joanna Prusik

Według harmonogramu specjalisty

Zajęcia logopedyczne

 

Teresa Polanowska

Wioletta Chruściel - Cios

Według harmonogramu specjalisty

Trening umiejętności społecznych

 

M. Ciurzyńska

E. Bończyk

 

 

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!