SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Zajęcia rozwijające

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZDOLNOŚCI UCZNIÓW
dla klas I-VII

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Samorząd Uczniowski

IV - VII

 

K. Nadrzycka

wtorek

8.00 – 9.40

23

2

N. Chojnacka

poniedziałek

14.40 – 15.25

Koło matematyczne

II - III

M. Jaczewska

wtorek

wtorek

8.00 – 8.45

11.40 – 12.25

8

3

Koło historyczne

 

V

J. Michno

środa

14.40 – 15.25

2

Koło informatyczne

 

VII b

D. Warzyńska

środa

10.45 – 11.30

24

Koło informatyczne

 

VI - VII

Modzelewski

poniedziałek

14.00 – 14.45

23

biblioteka

Koło polonistyczne

 

V – VI

V. Rzeszot

wtorek

15.30 – 16.15

21

czwartek

14.40 – 15.25

Koło teatralne – grupa teatralna „Teraz My”

IV – VI

J. Szczepańska

środa

8.00 – 8.45

16

poniedziałek

10.45 – 11.30

2

Koło teatralne

III

M. Ekert

wtorek

11.40 – 12.25

30

Koło teatralne

IId

D. Karwowska

wtorek (co 2 tyg)

12.45 – 13.30

 

Koło plastyczne

 

IIe, IIIe

R. Luty

wtorek

11.40 – 13.30

pl

Koło plastyczne

 

Ia, Ib, IIIa, IVg, IVe, Va, V b, VIc, VIIa

I. Zielińska

poniedziałek

13.50 – 15.25

pl

Koło literackie

 

IV – VI

J. Szczepańska

środa

8.00 – 8.45

16

poniedziałek

9.50 – 10.35

32

Koło taneczne

II

A. Patłaszyńska

poniedziałek

16.30 – 18.00

m. s. gim.

Koło ”Mądrej główki”

 

II b

A. Patłaszyńska

środa

15.30 – 16.15

15

Koło „Caritas”

 

IV – VII

A. Krajczyńska

wtorek

czwartek

/2x w m-cu/

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

32

32

27

Zajęcia rozwijające pamięć matematyczną

IV – VI

M. Turek

czwartek

14.40 – 15.25

25

Zajęcia rozwijające umiejętności  matematyczne

II d

E. Wiśniewska

czwartek

11.40 – 12.25

3

Zajęcia rozwijające z j. polskiego

VII

A. Rabiej

środa

8.55 – 9.40

13

piątek

8.55 – 9.40

 

13

SKS piłka nożna

 

IV – VII

M. Koczanowska

czwartek

16.30 – 17.30

d.s.gim.

Zajęcia z tenisa stołowego

 

I - III

B. Sawicka

czwartek

11.40 – 12.25

 

Gimnastyka artystyczna i sportowa

I – III

N. Chojnacka

poniedziałek

16.15 – 17.45

s.1d.s.gim.

IV – VII

czwartek

16.15 – 17.00

 

s.3

Piłka ręczna dz i chł.

 

IV – VII

N. Chojnacka

środa

16.15 – 17.45

 

d. s. gim.

Chór szkolny

 

IV – VII

gr I

G. Wiśniewski

poniedziałek

14.40 – 15.25

16

Chór szkolny

 

IV – VII

gr  II

G. Wiśniewski

poniedziałek

16.15 – 17.00

16

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!