SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Godziny dostępności nauczycieli

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI  KONSULTACJE
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Lp.

nazwisko i imię

dzień tygodnia

godzina

miejsce

1.                

Bartczak Paulina

środa

12:30 – 13:30

s. 10

2.                

Bieńkowska Anna

poniedziałek

7:30 – 8:30

pokój naucz.

3.                

Boniecka Joanna

poniedziałek

11:00 – 12:00/
12:00 – 13:00

sala 0A

4.                

Bończyk Ewelina

poniedziałek

14:35 – 15:35

pokój naucz.

5.                

Budnik Kinga

czwartek

9:30 – 10:30

pokój naucz.

6.                

Chojnacka Natalia

wtorek

8:55 – 9:55

pokój naucz. wf

7.                

Chruściel –Cios Wioletta

czwartek

15:00 – 16:00

s.19

8.                

Chudzińska Katarzyna

poniedziałek

10:40 – 11:40

pokój naucz.

9.                

Chudzyńska Wioleta

czwartek

14:40 – 15:40

s. 14

10.             

Cielicka Magdalena

wtorek

14:00 – 15:00

sala 0A

11.             

Ciurzyńska Milena

poniedziałek

12:45 – 13:45

pokój naucz.

12.             

Dmowska Edyta

środa

10:30 – 11:30

pokój naucz.

13.             

Drozd Beata

wtorek

9:50 – 10:50

zaplecze s. 2

14.             

Dudzińska Magdalena

poniedziałek

10:30 – 11:30

pokój naucz.

15.             

Falak Katarzyna

środa

10:30 – 11:30

świetlica

16.             

Garbarczyk Monika

środa

7:55 – 8:55

pokój naucz.

17.             

Grabarczyk Ewa

poniedziałek

14:00 – 15:00

s.18

18.             

Jaczewska Monika

czwartek

9:40 – 10:40

pokój naucz.

19.             

Jaźwiecka Dorota

poniedziałek

10:40 – 11:40

pokój naucz.

20.             

Kalinowska Milena

piątek

12:00 – 13:00

pokój naucz.

21.             

Kamińska Małgorzata

poniedziałek

11:30 – 12:30

pokój naucz.

22.             

Karpińska Agnieszka

wtorek

13:30 – 14:30

pokój naucz.

23.             

Kassjanowicz Ada

czwartek

11:40 – 12:40

pokój naucz.

24.             

Kassjanowicz Anna

piątek

11:40 – 12:40

pokój naucz.

25.             

Koczanowska Magda

 

 

 

26.             

Kowalik Jerzy

środa

8:50 – 9:50

gabinet dyrektora

27.             

Kraśniewska Adrianna

poniedziałek

12:30 – 13:30

pokój naucz.

28.             

Krzymowska Agnieszka

środa

14:30 – 15:30

pokój naucz.

29.             

Leszczyńska Karolina

środa

7:45 – 8:45

pokój naucz.

30.             

Luty Renata

środa

10:40 – 11:40

pokój naucz.

31.             

Malinowska  Marta

piątek

9:30 – 10:30

pokój naucz.

32.             

Marmulewska - Guz Natalia

wtorek

12:00 -13:00

sala 0C

33.             

Marszałek Beata

poniedziałek

12:00 – 13:00/
11:00 – 12:00

Sala 0A

34.             

Marzęcka Karolina

poniedziałek

11:40 – 12:40

pokój naucz.

35.             

Matuła Anna

poniedziałek

12:30 – 13:30

pokój naucz.

36.             

Michno Justyna

poniedziałek

11:40 – 12:40

pokój naucz.

37.             

Modzelewska Agnieszka

piątek

8:45-9:45

s. 23

38.             

Modzelewski Radosław

środa

14:30 – 15:30

biblioteka

39.             

Nadrzycka Karolina

środa

8:40 – 9:40

pokój naucz.

40.             

Nerć Małgorzata

środa

13:30 – 14:30

pokój naucz.

41.             

Ners Bartłomiej

piątek

9:45 – 10:45

pokój naucz. wf

42.             

Nowicka Katarzyna

piątek

12:30 – 13:30

gab.pedagoga

43.             

Nyc Małgorzata

środa

11:00 – 12:00

sala 0B

44.             

Olszewska Sylwia

poniedziałek

12:30 -13:30

s. 21

45.             

Ostapowicz Iwona

wtorek
środa

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

pokój naucz.
pokój naucz.

46.             

Ostrowska Grażyna

piątek

10:40 – 11:40

pokój naucz.

47.             

Panasiuk Anita

wtorek

12:45 – 13:45

pokój naucz.

48.             

Paszkowska Marzena

czwartek

9:40 – 10:40

pokój naucz.

49.             

Patłaszyńska Agnieszka

czwartek

10:45 – 11:45

pokój naucz.

50.             

Pawlikowska Maria

środa

13:30 – 14:30

Sala 0B

51.             

Pierścieniak Ewa

wtorek

10:45 – 11:45

pokój naucz.

52.             

Piotrowska Anna

wtorek

9:40 – 10:40

pokój naucz.

53.             

Pogorzelska Mirosława

środa

13:30 – 14:30

s. 11

54.             

Polanowska Teresa

wtorek

15:25 – 16:25

s. 10

55.             

Prątnicka Katarzyna

czwartek

8:00 – 9:00

s. 12

56.             

Prusik Joanna

piątek

8:45 – 9:45

sala SI

57.             

Rabiej Agnieszka

poniedziałek

10:00 – 11:00

gabinet wicedyrekcji

58.             

Rakoczy Magdalena

poniedziałek

8:45 – 9:45

pokój naucz.

59.             

Rogińska Joanna

poniedziałek

13:35 -  14:35

pokój naucz.

60.             

Romaniuk Larysa

wtorek

10:00 - 10:30

13:00 – 13:30

pokój naucz.

61.             

Rostkowska Aleksandra

środa

8:40 – 9:40

pokój naucz.

62.             

Rutkowski Radosław

piątek

13:30 – 14:30

pokój naucz. wf

63.             

Rzeczkowska Daria

środa

11:40 – 12:40

zaplecze s.2

64.             

Rzeszot Janusz

środa

9:40 – 10:40

pokój naucz. wf

65.             

Rzeszot Violetta

wtorek

9:50 – 10:50

pokój naucz.

66.             

Sawicka Beata

poniedziałek

9:40- 10:40

pokój naucz.

67.             

Stryjek Izabela

środa

12:00 – 13:00

sala gr. 0C

68.             

Szczepańska Jolanta

poniedziałek

13:30 – 14:30

s. 22

69.             

Szczerbińska Agnieszka

środa

13:00 – 14:00

gabinet psychologa

70.             

Szczęsnowicz Anna

poniedziałek

9:40 -10:40

pokój naucz.

71.             

Szparadowska Joanna

piątek

15:30  - 16:30

pokój naucz.

72.             

Tomkiewicz Magda

czwartek

10:40 – 11:40

pokój naucz.

73.             

Trojanowska Beata

poniedziałek

14:30 – 15:30

biblioteka

74.             

Turek Katarzyna

wtorek

13:00 – 14:00

gabinet psychologa

75.             

Turek Marianna

piątek

12:30 – 13:30

         pokój naucz.

76.             

Ujazdowska Martyna

wtorek

8: 50 – 9:50

pokój naucz.

77.             

Waluszko Wioletta

wtorek

9:40 – 10:40

pokój naucz.

78.             

Wasilewska Anna

wtorek

10:30 – 11:30

pokój naucz.

79.             

Wąsowski  Andrzej

środa

10:45  - 11:45

pokój naucz.

80.             

Wilczyńska Agnieszka

czwartek

12:30 – 13:30

świetlica

81.             

Wiśniewska Ewa

poniedziałek

9:40 – 10:40

pokój naucz.

82.             

Wiśniewski Gabriel

czwartek

13:30 – 14:30

s. 16

83.             

Wójcik Ewa

środa

11:00 – 12:00

gabinet wicedyrekcji

84.             

Wysocka Marzena

środa

12:00 – 13:00

sala gr. 0B

85.             

Zając Iwona

środa

13:30 – 14:30

s. 12

86.             

Zielińska Iwona

wtorek

11:40 – 12:40

pokój naucz.

87.             

Ziemnińska Dorota

środa

9:40 – 10:40

         pokój naucz.

 

 


Pliki do pobrania

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!