SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Etap szkolny konkursu Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena
12/03/2021

W dniu dzisiejszym ukończony został szkolny etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena”, którego organizatorem jest Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomiu.
Miło nam poinformować, że konkurs  cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Wpłynęło do nas ponad dwadzieścia prac, autorstwa dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wśród zgłoszonych prac były szkice, kolaż, rysunki kolorowane kredkami pastelami i ołówkowymi, a także malowane farbami. Pięć prac najwyżej ocenionych przez jury w składzie: p. Malwina Białoskórska, p. Anna Szczęsnowicz , oraz p. A. Przygódzka, wysłanych zostało jako zgłoszenie do etapu ogólnopolskiego. Były to prace następujących uczniów: Mai B. z oddziału „0c”, Aurory K. z klasy „Ia”, Zuzanny K. i Darii K. z klasy III c, oraz Alicji Sz. z klasy IIId. Pozostałe prace można oglądać na wystawie przygotowanej na parterze szkoły, obok sali świetlicowej.  Wszyscy uczestnicy otrzymali  dyplomy i drobne upominki od szkolnych koordynatorów konkursu- p. Magdaleny Dudzińskiej i p. Moniki Garbarczyk.
Jeszcze raz dziękujemy za liczny odzew i zachęcamy do uczestnictwa w różnego typu konkursach organizowanych w szkole i poza nią. Z niecierpliwością też oczekujemy wyników etapu ogólnopolskiego.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena DudzińskaDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!