SZYBKI KONTAKT

tel. 22 775 50 75
sekretariat@sp5.com.pl

ADRES

ul. Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 16:15
Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej
12/10/2018

W piątek 12 października, w naszej szkole odbyło się się przedstawienie z Okazji Dnia Edukacji Narodowej pt. „Mądrze mówić – mądrze czynić.”

Występ przygotowany został przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej pod kierunkiem nauczycieli – wychowawców świetlicy. Zgodnie z naszą jeszcze młodą tradycją, nie zabrakło humorystycznych przeróbek znanych piosenek. Widzowie mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć naszą interpretację utworów takich jak „Echame la culpa” Luisa Fonsi, „Sofia” Alvaro Soler czy z gruntu muzyki rodzimej - „Teksański” grupy Hey. Na zakończenie usłyszeliśmy piękny, solowy występ uczennicy Ewy Palejko z klasy 2e, w utworze Roberta Jansona „Małe szczęścia”. Oczywiście cała muzyczna część przedstawienia odbyła się przy akompaniamencie gitary, w wykonaniu naszej niezastąpionej p. Eweliny Ligęzy. Organizatorzy zadbali także o aspekty wizualne. Dekoracje tematyczne, scenografia oraz pięknie reprezentujący się chórek, sprawiły że przedstawienie było także miłe dla oka.

Po uroczystości, delegacja naszych małych artystów wręczała wszystkim pracownikom szkoły drobne upominki w postaci klipsów do notatek w kształcie serduszka, które to ufundowane zostały przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, wszystkim aktorom, chórkowi i pozostałym zaangażowanym w realizację przedstawienia osobom.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Tekst: Magdalena Dudzińska
Zdjęcia: Monika GarbarczykDzieje się!

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!