Dnia 26 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte w ramach projektu „Kampania na rzecz matematyki”, realizowanego z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Lekcje matematyki poprowadziły p. M. Turek w kl. IV G i p. A. Patłaszyńska w kl. II B, a obserwowali je: pan dyrektor J. Kowalik, pani wicedyrektor E. Wójcikdstawicielki MSCDN-u. z Warszawy.
Głównym założeniem tych zajęć było pokazanie uczniom, że rozwiązywanie zadań matematycznych może być łatwe, proste i przyjemne. Może sprawić satysfakcję również tym, którzy matematyki nie lubią. Mamy nadzieję, że udało się udowodnić uczniom, że matematyka może być również dobrą zabawą, a zadania rozwiązywane za pomocą łamaczy matematycznych, metodą przykład- wniosek, tabelek, historyjek i rysunków zawsze doprowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu.
- SZKOŁA
-
DZIEJE SIĘ!
-
PRZED NAMI
-
- Opłaty za żywienie czerwiec 2026
- Szkolne Zawody Gimnastyczne
- Opłaty za żywienie za maj 2026
- Pokaz gimnastyczny 22 kwietnia
- Konkurs Szybkiego Pisania 2026 - ruszają zapisy
- Eliminacje to SZACH-MAJ - szkolnego turnieju szachowego
- Opłaty za żywienie za kwiecień
- Rekrutacja do pierwszej klasy o profilu sportowym
- Rekrutacja do klas pierwszych
-
- Wielkanocna paczka dla bohatera
- Opłaty za żywienie za marzec 2026
- Liga zadaniowa z chemii oraz fizyki
- Zaproszenie do udziału w powiatowym konkursie „Moja szkoła marzeń w Minecraft”
- Zapisy na zajęcia gimnastyki sportowej i artystycznej dla dziewcząt klas 1 - 3
- Spotkanie z Mariuszem Kędzierskim
- Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2026/2027

-
-
RODZICE
- UCZNIOWIE
- POMOC P-P
- Учень з України

Patron






