W czerwcu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny, w którym wzięli udział uczniowie klas piątych.
Laureatami konkursu zostały drużyny w składzie:
I miejsce – Melania i Zosia - kl. 5a
II miejsce – Wiktoria i Dinara - kl. 5b
III miejsce – Mikołaj i Michał – kl. 5d
Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Piątki za pomoc w organizacji konkursu oraz ufundowanie nagród.

Patron







