SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Konsultacje, rozmowy indywidualne - 24-25 października
24/10/2018

Październik - konsultacje i rozmowy indywidualne 24-25 październikagodz. 17:00-19:00

klasa

wychowawca

data

sala

KLASY I – III

I a

A. Piotrowska

24.10.

6

I b

M. Jaczewska

24.10.

7

I c

R. Luty

25.10.

6

I  d

P. Włodarczyk/ A. Traczyk

24.10.

1

 

II  a

I. Zielińska

24.10.

8

II  b

W. Waluszko

24.10.

16

II  c

I. Ostapowicz

24.10.

11

II  d

M. Ciurzyńska/M.Paszkowska

24.10.

2

II  e

J. Sielczak

24.10.

17

 

III a

E.Pierścieniak

24.10.

9

III b

A. Przygódzka

25.10.

9

III c

W. Chruściel -Cios

24.10.

19

III d

E. Wiśniewska / D.Karwowska

24.10.

3

III e

D. Ziemnińska

24.10.

10

 KLASY IV - VIII

IV b

J. Michno

25.10.

15

IV d

M. Tomkiewicz

25.10.

1

IV e

A. Kassjanowicz

25.10.

13

IV g

M. Koczanowska

25.10.

17

IV h

A. Modzelewska

25.10.

23

 

V d

A. Rostkowska

25.10.

3

V e

J. Szczepańska

25.10.

29

V g

M. Turek

25.10.

25

 

VI a

M. Pogorzelska

25.10.

11

VI b

V. Rzeszot

25.10.

21

VI c

J. Pilarska

25.10.

20

VI d

H. Kozioł

25.10.

22

VI e

K. Dubrow

25.10.

28

 

VII a

W. Chudzyńska

25.10.

14

VII c

I. Zając

25.10.

12

VII

K. Nadrzycka

25.10.

27

 

VII a

M. Nerć

25.10.

26

VII b

A. Rabiej

25.10.

pokój wicedyrektorów

VII e

D. Warzyńska

25.10.

24

 Pozostali nauczyciele klas I - III

W. Chudzyńska

j. angielski

24.10.

14

A. Krajczyńska

religia

24.10.

pokój nauczycielski

E. Ligęza

religia

24.10.

nieobecna

K. Nadrzycka

j. angielski

24.10.

26

M. Rutkowska

j. angielski

24.10.

pokój nauczycielski

A.Szczerbińska

psycholog

24.10.

18

 

 

 

 

 Pozostali nauczyciele klas IV – VIII 

E. Bończyk

n-l wspomagający

25.10.

14

N. Chojnacka

wych. fiz.

25.10.

pokój n-li wych.fiz.

P. Hajda

j. niemiecki

25.10.

nieobecna

M. Jaczewska

historia

25.10.

7

J. Kowalik

WOS

25.10.

gabinet dyrektora

A. Krajczyńska

religia

25.10.

nieobecna

M. Krysztoforski

wych. fiz.

25.10.

pokój n-li wych.fiz.

R. Modzelewski

informatyka

25.10.

biblioteka

B. Ners

wych. fiz.

25.10.

pokój n-li wych.fiz

A. Nidzgorska

n-l wspomagający

25.10.

pokój nauczycielski

K. Nowicka

religia/pedagog

25.10.

31 (pokój pedagoga)

J. Rogińska

n-l wspomagający

25.10.

pokój nauczycielski

M. Rybicka

n-l wspomagający

25.10.

11

J. Rzeszot

wych. fiz.

25.10.

pokój n-li wych.fiz

B. Sawicka

wych. fiz.

25.10.

pokój n-li wych.fiz

J. Szparadowska

matematyka

25.10.

2

M. Trębacz

chemia

25.10.

20

B. Trojanowska

informatyka

25.10.

biblioteka

A. Wąsowski

religia

25.10.

nieobecny

G. Wiśniewski

historia, muzyka

25.10.

16

E. Wójcik

matematyka

25.10.

30

I. Zielińska

plastyka

25.10.

8

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!