Mistrzostwa Powiatu w pływaniu - 29.03.2017 r.

29 kwietnia 2017 r. odbyły się gminne i powiatowe zawody pływackie szkół podstawowych. Reprezentacje szkół startowały w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo w sztafecie 8x25m.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli I miejsce drużynowo, awansując tym samym do zawodów rejonowych, które odbędą się 7 kwietnia na basenie w Piasecznie.Indywidualnie również zajęliśmy czołowe miejsca.

Wyniki konkurencji indywidualnych przedstawiają się następująco.

W kategorii dziewcząt klas III 25 m stylem grzbietowym I miejsce zajęła Sylwia Sac, stylem dowolnym I miejsce - Oliwia Bułka. W kategorii dziewcząt klas IV w konkurencji 25 m stylem grzbietowym I miejsce zajęła Ola Krzepicka, a w konkurencji stylem dowolnym również I miejsce - Alicja Wysocka.W kategorii dziewcząt klas V I miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym zajęła Karolina Pietrzak, natomiast stylem grzbietowym II miejsce zajęła Ciecierska Oliwia. W kategorii dziewcząt klas VI 50 m stylem dowolnym I miejsce zajęła Wiktoria Szelejewska , a w kategorii stylem grzbietowym III miejsce zajęła Paulina Celińska. W kategorii chłopców klas III Na I miejscu  uplasował się Szymczukiewicz Krzysztof w konkurencji 25m stylem grzbietowym, dystans 25 m stylem dowolnym wygrał Igor Bułkin. W kategorii klas IV w konkurencji 25m stylem grzbietowym II miejsce zajął Dziura Bartosz, w kategorii 25 m stylem dowolnym III miejsce zajął Michałowski Marcel. W kategorii klas V  na dystansie 50 m grzbietem III miejsce zajął Mikołaj Omiotek, natomiast 50 m stylem dowolnym Szymon Petrykowski uplasował się na II miejscu. W kategorii klas VI 50 m grzbietem Karol Cegliński zajął I miejsce, jak również I miejsce zajął Mikołaj Szczurowski w kategorii 50 m stylem dowolnym.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki na zawodach rejonowych.