Finał Biegów Grand Prix N.D.M. - (17.06.2010)

17 czerwaca 2010 roku miał miejsce Finał Biegów Grand PriX Nowego Dworu Mazowieckeigo. Startowało 10 najlepszych dziewcząt i 10 najlepszych chłopców ze wszystkich nowodworskich szkół podstwawowych, którzy zdobyli indywidualnie największą ilośc punktów we wszystkich dotychczasowych biegach Grand Prix w kategoriach: kl. I-II, kl. III-IV, kl. v-VI.

Zespołowo Szkoła NR 5 zdobyła wszystkie pierwsze miejsca w każdej z trzech kategorii.

Indywidualnie w kategorii chłopców kl. V-VI, II miejsce zajął Hubert Szczepański. W tej samej kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Patrycja Kamińska. Liderką w tej kategorii była Justyna Boniecka (74 punkty), która niestety w trakcie biegu doznała kontuzji kolana, co uniemożliwiło jej ukończenie wyścigu o podium. W kategorii klas III-IV chłopców: II miejsce zajął Hubert Michalik, III miejsce - Mateusz Śmietański. Wśród dziewcząt w tej samej kategorii II miejsce zajęła Martyna Konsalik, natomiast III - Patrycja Sazanowicz. W kategorii klas I-II, w pięknym stylu I miejsce "wybiegała" Sara Elkosh.
Szczere GRATULACJE dla wszyskich startujących biegaczy.