Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej - dziewczęta(19.04.2010)

19 kwietnia 2010r. reprezentacja dziewcząt SP5 wzięła udział w Gminnym Turnieju Mini Piłki Nożnej. Rozegrany został mecz ze Szkołą Podstawową NR. 3 - 2 połowy po 15 minut. Reprezentacja "Piątki" okazała się najlepsza - wygrywając mecz wynikiem 7:1.
Najwięcej bramek strzeliła Ola Kruszewska (3) - uczennica klasy 6a. Celne bramki strzeliły także: Justyna Boniecka z klasy 5e, Dagmara Dominiak z klasy 6b oraz Justyna Dąbrowska z klasy 6c.
Do sukcesu przyczyniły się również pozostałe zawodniczki: Justyna Cichoca - 6c, Sandra Boniecka - 6c, Paulina Kalicka - 6c, Ania Bala - 6b, Patrycja Karbownik - 6b, Ania Sosnowska - 6a, Sylwia Lipska - 6b.
Dziewczęta będą reprezentowały gminę Nowy Dwór Maz na zawodach powiatowych, które odbędą się 26.04.2010r. Gralulujemy sukcesu i trzymamy kciuki.