Jesienne Mistrzostwa Nowego Dworu w Biegach Przełajowych- IX. 2008 r.

Dnia 07 listopada 2008r odbyły się Otwarte Jesienne Mistrzostwa Nowego Dworu w Biegach Przełajowych. Organizatorem biegów był Uczniowski Klub Sportowy JOGGER"Jedynka".

Celem imprezy była popularyzacja biegania, jako najprostszej formy ruchu, promowanie atrakcyjnych terenów do uprawiania rekreacji oraz promowanie biegania wśród uczniów naszego miasta i regionu.

Trasa biegu liczyła 2000 metrów. Start i meta znajdowały się obok leśniczówki w Bożej Woli.

• Tomasz Ołdak.

I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta w kategorii szkół podstawowych dziewcząt zdobyła Natalia Hartlep, III miejsce w tej samej kategorii zdobyła Justyna Boniecka, IV miejsce Urszula Wieczorek.

W kategorii chłopców I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta zdobył Grzegorz Liwski, IV miejsce Tomasz Ołdak, V Hubert Szczepański, VIII Adam Stachurski. Gratulacje!

tekst: B. Piekaruś