SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
Zajęcia rozwijające i wspierające dla klas IV-VIII

Zajęcia rozwijające i wspierające dla klas IV-VIII (rok szkolny 2018/2019)

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

sala

Samorząd Uczniowski

IV - VIII

 

Natalia Chojnacka

Karolina Nadrzycka

piątek

środa

8:00- 8:45

15:30 – 16:15

2

26

Koło historyczne

 

VI-VIII

Justyna Michno

czwartek

wtorek

12:45 – 13:30

15:30 – 16:15

16

16

Zajęcia  informatyczne (uzupełniające umiejętności)

IV - VIII

Radosław Modzelewski

środa

14:40 -15:25

biblioteka

Koło dziennikarskie „Szuwarek”

VI b

Violetta Rzeszot

poniedziałek

13:50 -15:25

21/red.

Koło  „Caritas”

 

IV - VIII

Anna Krajczyńska

poniedziałek

14:40 – 15:25

27

SKS

 

IV

Magdalena Koczanowska

środa

16:15- 17:15

duża s.g.

SKS – piłka koszykowa

 

VII i VIII

Janusz Rzeszot

czwartek

16:15 – 17:45

duża s.g.

Zajęcia wspierające umiejętność pływania

 

IV - VI

Beata Sawicka

czwartek

15:30 -17:00

basen

Gimnastyka artystyczna i sportowa

IV - VIII

Natalia Chojnacka

wtorek
czwartek

16:15- 17:15

17:00 – 18:00

duża s.g.
duża s.g.

Piłka ręczna

 

IV - VIII

Natalia Chojnacka

poniedziałek

16:15 – 17:45

duża s.g.

Koło teatralne - grupa teatralna „Teraz My”

IV - VIII

Jolanta Szczepańska

wtorek

14:45 – 15:25

15

Koło plastyczne

 

I-VIII

Renata Luty

Iwona Zielińska

środa

wtorek

12:45 – 14:35

13:50 – 15:25

s.pl.

s.pl.

Koło literackie

 

Jolanta Szczepańska

środa

15:30 – 16:15

15

Orkiestra Fletowa „Piccolo”

IV -VIII

Gabriel Wiśniewski

czwartek

15:30 -16:15

16

Chór szkolny „Euforia”

IV - VIII

Gabriel Wiśniewski

czwartek

16:15 – 17:00

16

Koło polonistyczne

 

VI b

Violetta Rzeszot

wtorek

14:40 -15:25

21

Kształtowanie kompetencji matematycznych

 

VIII a

Joanna Szparadowska

poniedziałek

 

15:30 – 16:15

28

Kształtowanie kompetencji matematycznych

 

 

VIII b

Marianna Turek

czwartek

15:30 – 16:15

25

Kształtowanie kompetencji matematycznych

 

 

VIII e

Joanna Szparadowska

środa

14:40 -15:25

28

Kształtowanie kompetencji polonistycznych

 

 

VIII a

Agnieszka Rabiej

poniedziałek

8:00 – 8:45

12

Kształtowanie kompetencji polonistycznych

 

VIII b

Agnieszka Rabiej

wtorek

14:40 – 15:25

13

Kształtowanie kompetencji polonistycznych

 

VIII e

Agnieszka Rabiej

czwartek

8:00 – 8:45

13

Konsultacje z niemieckiego

VIII

Paulina Hajda

poniedziałek

9:50 -10:35

32

Konsultacje z chemii

VII - VIII

Mirosława Trębacz

wtorek

14:40 – 15:25

20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze  z matematyki

IV

Dla  uczniów posiadających wskazania  w opinii / orzeczeniu Poradni Psychologiczno  -Pedagogicznej

Marianna Turek

piątek

13:5- 14:35

14

V

Marianna Turek

czwartek

8:55 – 9:40

25

VI

Katarzyna Dubrow

 

środa

wtorek

8:00 – 8:45

14:40 -15:25

28

28

VII

Janina Pilarska

czwartek

14: 35 – 16:15

20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

IV

Anna Kassjanowicz

środa

8:55 – 9:40

12

V

Anna Kassjanowicz

środa

8:00 – 8:45

12

VI

Jolanta Szczepańska

piątek

14:40 – 15:25

14

VII

Jolanta Szczepańska

poniedziałek

14:40 – 15:25

14

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

VIII

 

Małgorzata Nerć

piątek

14:40 – 15:25

26

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z przyrody

 

IV

Iwona Zając

Mirosława Pogorzelska

środa

środa

14:40 – 15:25

14:40 – 15:25

12

11

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

 

V, VII

Wioletta Chudzyńska

wtorek

15:30 – 16:15

14

Zajęcia  korekcyjno - kompensacyjne

Dla  uczniów posiadających wskazania  w opinii  lub  orzeczeniu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Teresa Polanowska

Milena Rybicka

Wioletta Chruściel – Cios

Magda Tomkiewicz

Anna Nidzgorska

Aleksandra  Rostkowska

 

Według harmonogramu specjalisty

Inne zajęcia o charakterze rewalidacyjnym

Ewa Grabarczyk

Joanna Rogińska

Marta Szczawińska

Według harmonogramu specjalisty

Gimnastyka kompensacyjno – korekcyjna

Natalia Chojnacka

Według harmonogramu specjalisty

Terapia ręki

Paulina Włodarczyk

Według harmonogramu specjalisty

Terapia psychologiczna

Agnieszka Szczerbińska

Według harmonogramu specjalisty

Terapia pedagogiczna

Katarzyna Nowicka

Według harmonogramu specjalisty

Terapia integracji sensorycznej

Joanna Prusik

Według harmonogramu specjalisty

Zajęcia logopedyczne

Teresa Polanowska

Wioletta Chruściel – Cios

Według harmonogramu specjalisty

Trening umiejętności społecznych

Ewelina Bończyk

Według harmonogramu specjalisty

 

Zajęcia kształtujące kompetencje społeczno - emocjonalne

 

Joanna Rogińska

Według harmonogramu specjalisty

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!