SZYBKI KONTAKT

1 22 775 50 75
2 sekretariat@sp5.com.pl
3 Chemików 1a, Nowy Dwór Maz.

GODZINY PRACY

Śr, Pt: 7:30-16:15
Pon, Wt, Czw: 7:30-15:30
    /   Przed nami   /   Zmarła nauczycielka SP5
Zmarła nauczycielka SP5
09/07/2018

W miniony piątek 6 lipca 2018 roku po długich  zmaganiach z ciężką chorobą odeszła Nasza Koleżanka,  Małgosia Liwska - wieloletni nauczyciel SP5, świetny pedagog, a przede wszystkim ciepły, życzliwy człowiek o wielkiej  kulturze osobistej i  niespotykanej  pogodzie ducha. 

W latach 1984- 2009  - nauczycielka klas  I - III.  Przez wiele lat prowadziła  w szkole Koło Teatralne, rozbudzając w uczniach talent i pasję teatralną.  Dzięki Jej pracy, zaangażowaniu, kreatywności i przede wszystkich wyjątkowej umiejętności  dotarcia do dzieci, nasz szkolny teatr odnosił wiele  sukcesów m.in. w  Przeglądach Małych Form Teatralnych.  Nauczyciel z pasją, nieustannie doskonalący swój warsztat pracy, z uśmiechem i spokojem odnoszący się  do swoich wychowanków... W swojej walce z chorobą  imponowała nam wszystkim siłą,  hartem  ducha  i wielką mądrością.

Ksiądz Jan Twardowski napisał kiedyś: „Można odejść na zawsze, by stale być blisko”…
Gosiu, będziesz blisko – w naszej pamięci, wspomnieniach, myślach…

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona we wtorek 10 lipca o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Osiedlu Młodych. 

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5

 

 

 

 

Chcesz poznać "Piątkę"? Obejrzyj nasz film!
Zobacz galerię archiwalnych zdjęć Szkoły!